koduleidja.ee
  eesti  vene
sisene   
Avaleht Otsing Müün Ostan Üürimine Klubi Kontakt Koduleidjast
Korteri müük
Aadress: METSA 4
Turba alevik, Nissi vald, Harjumaa


Tubade arv: 3
Üldpind: 66,7 m²
Korrus: 1
Seisukord: heas korras
Hind: 24 000 EUR
Hind m² kohta: 360 EUR/m²
Kuumakse:
TEE OMA PAKKUMINE
TEE VAHETUSPAKKUMINE
Soodsalt erinevad korterid Tallinna külje all, vaikses ja rohelises Turba alevikus!

Kinnisvarabüroo KODULEIDJA pakub Turba alevikus müügiks erinevaid 3-4 toalisi kortereid nii paneel- kui tellismajades. Osa kortereid renoveeritud, osa ootavad remonti, osa korteritest ka ahiküttega. Korterite üldpinnad al. 45-80 m2.
Turba alevik oma 1100 elanikuga asub Tallinnast vaid 40 km kaugusel, kuurortlinn Haapsalu -Tallinn maanteest 400 m kaugusel.
Bussiliiklus Kärdla-Kuressaare-Haapsalu-Tallinn vahel tihe, lisaks käib igapäevaselt 12 korda marsuuttakso Turba-Tallinn-Turba liinil.
Üsna tõenäoline on lähiajal ka raudteeühenduse jätkamine Tallinn - Riisipere – Turba.
Hästi rahulik, hubane ja vaikne alevik on ümbritsetud marja- ja seenerikaste metsa-vöönditega, väikeelamud ning korrus- ja eramajad asuvad keset haljasalasid, laste mänguväljakuid ja parke. Lõpetamisel on ehitustööd valgustatud tervise- ja kergliiklusrajal Riisipere - Turba – Risti.
Sotsiaalvõrgustiku arendus Turbas on toimunud kompleksselt. Aleviku kool on kuni 250 õpilasele, kooli kõrval staadion, spordisaalid,- väljakud, tervisekeskus kasutuseks ka alevi elanikele. Kompaktselt käe-jala juures on nii lasteaed-raamatukogu, posti- ja kultuurimaja, perearstikeskus jpm. Hetkel on lõpetamisel Turba suure kaubakeskuse laiendus ja rekonstrueerimine.
Turba on üks kauneimaid elukohti vahetult Tallinna lähiümbruses!
NB! Veel on Turba elukorterite müügihinnad ääretult soodsad!!!
Kontakteeruge, KVB KODULEIDJA leiab Teile sobiva korteri hea hinnaga ihaldatud elupaigas, TURBA! Meelsasti osaleme vajadusel ka Teie kinnisvara müügi- ja vahetusprotsessis! Garanteerime kiire ja professionaalse teenindamise!
Omandivorm:
omandivorm - korteriomand
Turvalisus:
trepikoda lukus, turvauks, naabrivalve
Info ümbruse kohta:
matkarajad lähedal, ühistranspordipeatus lähedal, park lähedal, metsamaastik, järv(ed) lähedal, lehtpuud, privaatne, perearstikeskus lähedal, kauplus lähedal, ujumiskoht lähedal, kool lähedal, lasteaed lähedal, okaspuud, kaubanduskeskus lähedal
Hind EUR Sissemakse %
Tähtaeg aastat Intress alates %
Kuumakse:
Tõnu Sõrra

telefon +37258261448
kontor 6440347
tonu@koduleidja.ee
© Koduleidja 2019